Friday, December 8, 2023
HomeUncategorizedתנועות ריקודי בטן

תנועות ריקודי בטן

שלבים לביצוע הצעדים הפופולריים ביותר של ריקודי בטן

ישנם סוגים רבים של תנועות ווריאציות של ריקודי בטן. לכל מקום בגוף יש תפקיד ספציפי ברצף הנרגילה וההאב. ישנם סוגים שונים: חאב ישר, נרגילה במפשעה, נרגילה לכתף, נרגילה לכתף לרוחב, נרגילה צדדית, נרגילה פינתית אם משולבת עם זנב דג טוב עם שימי ירכיים. לכל סוג יש שימוש שונה בשגרת ריקודי בטן שמחמיאים זה לזה כשהם מבוצעים יחד.

ז’אנר ריקודי הבטן פופולרי ברחבי העולם, כאשר המשתתפים מטיילים ברחבי העולם כדי לפגוש ולחלוק את התלהבותם עם רקדנים אחרים.

רקדנית הבטן האופיינית היא בעלת יחס רקמת שריר שומן-רזה, וללא ספק במצב גופני גבוה. אבל צריך יותר מסתם דמות מלאה יותר כדי להצליח להעלות הצגה. הרבה ריקודים מעורבים פשוט לא כרוכים בתרגילי ריקוד משמעותיים או עבודת רגליים מפוארת; אלא היא מנערת הרבה מהשלל שלה. עם זאת, רוב הנשים רוצות בטן שטוחה וזרועות מחוטבות שנדרשות לכמה מהלכים משגרת הריקוד הערבי הקלאסי (במיוחד אותן תנועות זרועות מטורפות), יחד עם מספיק סיבולת לצעדי טנגו לוהטים שנמשכים 3 דקות ללא הפסקה.

המדויקים של מהלכי החגיגה של כל הזמנים הללו הם החאה, רקס שרקי, פאסריה איאי, שאף שואביה ואחרים.

הסדר הטבעי העוקב אחר סוגי המהלכים הללו נקרא “חרירה”, שעובר בהדרגה מהקל ביותר למסובך ביותר.

דוגמה להישג הפשוט ביותר היא על ידי הרמה וגלגול של הירכיים בתנועה סיבובית כדי לציין טיול.

לאחר מכן תוכל לכלול צ’סגוף או “נחש מרחף” על ידי הנפת חצאיות ריקודי בטן בזמן שהזרועות שלך מתרחקות לכיוונים מנוגדים בו זמנית לפני שתחזרו חזרה למקומן המקורי. https://meetrebeccaneal.com/blog/piastanrode1972.php

מאוחר יותר תוכל לנסות הישגים קשים יותר כמו לקחת את רגל הצעד השמאלית לאחור תוך התכופפות וזריקה בתנועות יד מוגזמות כאשר רגליים אחרות נשארות נייחות זו מול זו – אפילו עד שהן מעורבבות יחד – המייצגות כמה מהר מישהו היה רץ אם רגליים נגעו זו בזו תוך כדי תנועה. זה משלים אחד

ריקודי בטן הוא סוג של ריקוד מהמזרח התיכון, צפון אפריקה ומזרח הים התיכון. הריקוד מורכב מסדרה של תנועות קצביות אופטימיות שפועלות בעיקר לשיפור תנועת הבטן.

לאורך ההיסטוריה, כמה סגנונות ריקודי בטן נתפסו בעיקר כתנועות של אצולה ואחרים נמוכים במעמד.

הריקוד הפך לפופולרי בתקופת מלחמת העולם הראשונה בעיקר בשל מעורבותה של מצרים בקמפיין האפריקאי של צרפת

ריקודי בטן זה לא רק ספורט לאימון שרירי הבטן. זה יותר מריקוד מסורתי והם עושים את זה במסיבות יום הולדת, ארוחות ערב ובכל אירוע. ישנם סגנונות שונים של תנועות ריקודי בטן, אך המכילים ביותר נקראים raqs el hoseini או combtpte מזרחי.

Divya Desai MD מ- MedicalPlus Clinic משתפת “ריקוד בטן הוא לא רק ספורט לאימון שרירי הבטן שלך. זוהי צורת אמנות שבה אתה מבצע תנועות במהירויות ובמקצבים שונים, עם מעורבות של כל הגוף שמתחברות היטב לנשימה”.

“בשגרה של ריקודי בטן, רקדנים נראים קלילים כאילו מרחפים באוויר; תחושת הקלילות הזו יוצרת עלייה במצב הרוח מכיוון שהיא מפעילה שחרור של אנדורפינים.”

– מוחמד דקרוב

תנועות ריקודי בטן מקורן במצרים, צפון אפריקה והעולם המוסלמי. בחלק זה אציג לקורא מהלכי ריקודי בטן בסיסיים.

רקדנים מתחילים בגיל שש ומעלה עשויים לעבוד עם גירים או צעיפים צבעוניים כדי להגביר את התנועה האישית עם קצת צבע, מרקם ותנועה.

תרגול תנועות ריקודי בטן עם קבוצת משתתפים בכיתה יכול לעזור לבנות הערכה עצמית ואינטראקציה חברתית לאנשים בכל גיל.

RELATED ARTICLES

Recent Articles

Most Popular

Recent Comments